KS Strzelec Siedlce

Oficjalna strona

KS STRZELEC SIEDLCE
Wydażenia
27.11.2005 - nasz debiut w rozgrywkach futsalowych meczem pucharowym z Fabryką niestety przegranym 4-6
19.07.2007r. - miał być rozegrany mecz ze Zdrowiem lecz przeciwnicy nie stawili się i dostali v.o.

8.maj.2009

LAZIO SIEDLCE - KS STRZELEC SIEDLCE 9-9 (5-4)

Bramki: (Piwowarski Kamil - 5, Burdach Paweł, Ponikowski Robert, Fiuk Marcin, Polański Rafał)

Skład zespołu: Zając Paweł - Ponikowski Robert, Polański Rafał, Piwowarski Kamil - Bartoszuk Kamil, Burdach Paweł, Fiuk Marcin, Biardzki Jacek

4.kwiecień.2009

CONTRA SIEDLCE - KS STRZELEC SIEDLCE 11-4 (3-2)

Bramki: (Kargol Norbert -2, Bartoszuk Kamil, Polański Rafał)

Skład zespołu: Duda Mirosław - Polański Rafał, Bartoszuk Kamil - Fiuk Marcin, Zając Paweł; Kargol Norbert

KS STRZELEC SIEDLCE - RAYO SIEDLCE 5-5 (4-1)

Bramki: (Piwowarski Kamil - 3, Krzemiński Piotr, Polański Rafał)

Skład zespołu: Duda Mirosław - Polański Rafał, Piwowarski Kamil - Fiuk Marcin, Zając Paweł; Krzemiński Piotr

W dzisiejszym meczu spotkaliśmy się z doświadczoną drużyną Rayo Siedlce. To nasz pierwszy pojedynek z tym rywalem w lidze Futsalu gdyż jest to tegoroczny beniaminek. Jak dotychczas obie ekipy rozegrały po dwa spotkania. Rayo ma na koncie jedno zwycięstwo , zaś Strzelec jest bez punktów. Pierwsza bramka pada naszym łupem. Krótkie rozegranie piłki między pawłem zającem a Kamilem piwowarskim i ten ostatni prawą nogą umieszcza futbolówkę w prawym górnym rogu bramki. Mimo naszego osłabionego składu gra jest wyrównana. Rywale wyrównują. Lecz nie na długo. My strzelamy jeszcze trzy bramki i do przerwy schodzimy z wynikiem 4-1. Po przerwie już było zupełnie inaczej. Brakowało waleczności i dokładnych podań. Rayo strzela na 4-2 potem Strzelec jeszcze odskakuje na 5-2 lecz to już wszystko na co było nasz dzisiaj stać. Przed kilkoma sekundami przed końcem bramkarz rywala rzuca wysoka piłkę w nasze pole karne i zawodnik rywala tylko ja musnął i wpadła ona do bramki. To kolejny mecz który wygrywając do przerwy nie cieszymy się sukcesem po jego końcu. Cieszy jeden punkt z takim rywalem ale skoro dwa były tak blisko. Mam nadzieje że ten punkt rozpocznie naszą wspinaczkę w tabeli.

strzelec-rayo

1.marzec.2009

KS STRZELEC SIEDLCE - JEFFERSON SIEDLCE 3-4 (3-2)

Bramki: (Piwowarski Kamil - 3)

Żółta kartka: Bartoszuk Kamil

Skład zespołu: Bartoszuk Kamil - Burdach Paweł, Polański Rafał, Krzemiński Piotr -Piwowarski Kamil; Biardzki Jacek

Jak do tej pory z tym rywalem spotkaliśmy się tylko raz w poprzednim sezonie radząc se z nim bez problemu pokonaliśmy Jefferson 6-2. W dzisiejszym spotkaniu po cichu liczyłem na zwycięstwo. Lecz niestety jak pokazała rzeczywistość kolejny już raz nie potrafiliśmy dowieść przewagi do końca spotkania. Do przerwy prowadziliśmy 3-2, po bramkach Kamila Piwowarskiego, mogliśmy strzelić jeszcze co najmniej dwie bramki przed zejściem na przerwę, ale golkeeper rywali spisywał się dzisiaj perfekcyjnie. Doskonała sytuację miał Polański Rafał ale bramkarz doskonale się zachował w tej sytuacji i z zimna krwią zaniechał utraty bramki. Po przerwie przez długi okres gry kontrolowaliśmy przebieg spotkania. grając spokojną piłkę. Nawet w osłabieniu po dwuminutowej karze Bartoszuka Kamila rywal nie jest nam w stanie strzelić gola. Ale niestety stała się najgorsza rzecz z możliwych i w przeciągu kilku minut tracimy cały dorobek meczowy. Po wykonaniu rzutu wolnego piłkę przejmują rywale i pakują piłkę do bramki. Na karę minutową zostaje zdjęty zawodnik drużyny przeciwnej lecz nie potrafimy tego wykorzystać żeby wyjść ponownie na prowadzenie. Na kilka dosłownie sekund przed końcowym gwizdkiem rywal zagarnia nam z przed nosa wszystkie punkty i wykorzystując stały fragment gry kompletuje tym samym swą zdobycz. Poniżej fotoreportarz ze spotkania.
ksfotki

23.listopad.2008

HURAGAN II SIEDLCE - KS STRZELEC SIEDLCE 6-7 (0-4)

Bramki: (Ponikowski Robert - 3, Piwowarski Kamil - 2, Bartoszuk Kamil, Kargol Norbert)

Skład zespołu: Nowosielski Dawid - Ponikowski Robert, Piwowarski Kamil, Kargol Norbert, Fiuk Marcin, Bartoszuk Kamil, Polański Rafał, Duda Mirosław

8.listopad.2008

KS STRZELEC SIEDLCE - EUROFLOTA SIEDLCE 4-9 (3-3)

Bramki: (Kargol Norbert - 2, Krzemiński Piotr -2)

Skład zespołu: Nowosielski Dawid - Krzemiński Piotr, Burdach Paweł, Polański Rafał, Bartoszuk Kamil, Kargol Norbert, Biardzki Jacek

Sezon 2008/2009 w rozgrywkach futsalu rozpoczynamy spotkaniem z Euroflotą. W poprzednim sezonie rywale byli beniaminkiem pierwszej ligi a wynik ostatniego meczu z tym zespołem to 6-4 zwycięstwo te było odniesione nie w łatwy sposób. Jak sądzę, choć mogę się oczywiście mylić, nasz dzisiejszy przeciwnik zapewne będzie walczył o dolne rejony tabeli więc komplet punktów w tym meczu był by dla nas wart podwójnie. W tym meczu zadebiutował w naszych barwach Nowosielski Dawid który to stanął między słupkami. Co do przebiegu spotkania to można napisać że pierwsza polowa była w naszym wykonaniu zdecydowanie lepsza niż druga odsłona spotkania. Prowadziliśmy w niej nawet już 3-1 po dwóch bramkach Norberta Kargola i jednej Krzemińskiego Piotra, choć to rywale strzelili pierwszego gola w tym meczu. Niestety do przerwy Euroflota strzeliła nam dwie bramki po błędach obrony i bramkarza. Druga połowa do zdecydowana klęska zespołu. Przegrywamy ją 1-6. Niewiem czy to wina pory rozgrywanego meczy czy może brak sił spowodowała że aż tak statycznie graliśmy ale błędy z naszej strony były kardynalne i to nietylko obrońcy grali słabo grała tak cała drużyna. Gramy zbyt indywidualnie i chaotycznie. Dużo strat w środku pola i sporo niewykorzystanych sytuacji robią swoje. Porażka ta może okazać się decydująca choć to pierwszy mecz sezonu. Nie można tłumaczyć się brakiem najlepszych strzelców S.L.S.P, choć jak pokazała rzeczywistość jednak absencja tych graczy znacznie wpłynęła na wynik spotkania. Wspomnę jeszcze że jedyną bramkę drugiej połówki spotkania strzelił Piotr Krzemiński.